X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Oplocení Plotové systémy

Plotové systémy na míru vašemu pozemku

Plotové systémy DIRICKX vám ušetří čas i penízeChystáte se na stavbu plotu, ale nemůžete zorientovat v široké nabídce oplocení a ocenili byste již hotové řešení? Na základě letitých zkušeností s výrobou oplocení a ve spolupráci s předními architekty jsme připravili unikátní plotové systémy - AXIS, AXORVITALIS. Všechny spojuje elegance, vysoká odolnost a dlouhá životnost. Záleží pouze na vašem vkusu, pro jaký se rozhodnete.

Ideální oplocení pro rodinné domy, administrativní budovy i areály firem

Plotový systém, to není pouze pletivo, ale také plotové sloupky, branky a nezbytné montážní příslušenství. Vyrábíme vše potřebné pro stavbu plotu. Přesvědčte se sami a vyberte si.

Testy VTÚO v Brně prokázaly, že životnost našich plotových systémů hravě přesáhne 70 let.

S plotovým systémem ušetříte

Neřešte zbytečné starosti, vyberte si z naší nabídky již hotové plotové systémy. Ušetřete čas i peníze. Stačí navštívit libovolnou pobočku DIRICKX BOHEMIA nebo nás kontaktujte na +420 569 422 128 a nechte si poradit od našich odborníků přes oplocení. V případě zájmu vám naši zkušení pracovníci plot rychle a profesionálně postaví.

Plotové systémy

Plotové systémy

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vytisknout stránku

© 2017, DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Využívá systém pro správu e-shopů B2C Brána | XHTML 1.0 | CSS 3